Propozice X. ročníku turnaje Landek cup

Termín turnaje:
Neděle (27.9.2020)
Místo konání: Ostrava-Petřkovice
Začátek turnaje:
skupina: A, B, C, D
 
hraje svá utkání od 8:00-17:00 hod. sraz v 7:30
 
Účast 24 týmů po 4 skupinách
 
 
 
 
 
 
Hrací systém: Hraje 24 mužstev, které budou rozděleny do 4 skupin. Hraje se na čtyřech travnatých hřištích. První dva postupují do zlaté skupiny, 3. a 4. místo stříbrná skupina, 5. a 6. místo bronzová skupina
Hrací doba: 1x12 minut bez střídání stran, play off 1x15 minut (při nerozhodném stavu se kopou pokutové kopy na každé straně tři)
Počet hráčů: Hraje se 5+1, střídání hokejovým způsobem, maximálně 15 hráčů
Branky: 2 x 5 metrů
Rozhodčí: Zajistí pořadatel
Pravidla: Hraje se podle pravidel FAČR. Hrají hráči a hráčky ročníku 2009 a mladší, v příprade týmu SpSM hráči ročníku 2010 a mladší Upřesnění pravidel : malá domů se nesmí chytat do ruky,brankář při rozehrání nesmí vykopávat z ruky,když utkání play off skončí nerozhodně kopou se penalty (na každé straně tři)
O pořadí rozhoduje: Body,  skóre, větší počet vstřelených branek, vzájemné utkání, penalty
Ceny: Každý hráč obdrží medaile, každý tým pohár, diplom, dále tři nejlepší střelci, hráči a nejlepší brankář obdrží pohár s diplomem,dále první tři mužstva dostanou volný vstup do Hornického muzea pro 30 osob (vstupenka jen pro zajímavost stojí na osobu cca 150,-) a také obdrží koš sladkostí . Vítěz turnaje obdrží krom poháru za vítězství také putovní pohár a trička. Vstupenky do Hornického muzea a dort.
Startovné: 3000,- Kč (rozhodčí, ceny, pitný režim litr sodovky, oběd - to vše dostane každý hráč po oba dny + trenéři steak a nápoj)

 

Máme zájem startovat na turnaji