Skvělý turnaj na okraji Ostravy

 

Oficiální termín oznámen

 

Je tady to, na co jste všichni čekali.

Termín Landek cupu je oficiálně znám.

Uvidíme se v Petřkovicích 6. a 7. května.


Nové sociální sítě

 

Krásný slunečný den nás inspiroval k tomu, abychom Vám byli ještě blíže. Rozhodli jsme se pro vás založit "socky". Nově máme zprovozněn INSTAGRAM a TikTok. Postupně budeme sociální sítě zaplňovat obrázky z předchozích ročníků, videi s osobnostmi turnaje a taky upoutávkami na další ročník. Na TikToku se můžete těšit i na soutěže pro třináctý ročník turnaje. Doufáme, že se vám tímto dostaneme ještě víc pod kůži a v květnu to v Petřkovicích opět bude žít naplno.


Co je nového?

 
 

Ano, je to tak, již od června 2022 se na plné obrátky rozjela příprava 13. ročníku turnaje starších přípravek, který se uskuteční v květnu 2023. Konkrétně 6. - 7. května 2023. Čeká nás opět spousta práce, jelikož turnaj se stal oblíbenou součástí termínové listiny téměř všech ligových týmů, a to jak z Čech, Moravy, tak i ze Slovenska a Polska. Což nás nesmírně těší a podporuje pro další ročníky. Po dlouhé době strádání v podobě omezení při pandemii Covid-19 se opět dostává turnaj do dřívější formy a chceme týmům nabídnout to nejlepší, co náš tým organizátorů dovede. 

 

Spousta týmů bude startovat po delší odmlce, ale v květnu 2023 se máte opravdu na co těšit. Snažíme se zlákat k nám do Petřkovic, nejen velké tuzemské týmy, ale i špičky ze zahraničí. Zatím nemůžeme prozradit více, ale vše se dozvíte na našich sociálních sítích nebo zde --->: Přihlášení účastníci turnaje.

 

Náš turnaj se těší i velmi dobrému mediálnímu zájmu, kdy se o nás píše v novinách, mluví v rádiích a hlavně jsme v TV. Počátky byly v regionální Hlučínské TV, nyní již běžel i dokument a pořad na ČT4 sport - více zde: Česká televize na turnaji 2015.

 

Pro koho je turnaj určen?

Turnaj za podpory starosty obce Petřkovice je určen pro hráče a hráčky starších přípravek. Turnaje se účastní týmy s hráči a hráčkami ročníku 2012 a mladší. Týmy ze SpSM z důvodu vyrovnanosti startují s hráči a hráčkami ročníku 2013 a mladšími. Jedná se o dvoudenní turnaj za účasti české, moravské, slezské špičky a také hostů z okolních států.Těšit se tedy můžete na 48 týmů ve dvou dnech. Bohaté doprovodné služby, komentované utkání, příjemný areál a super zápasy.

 

Oslovil Vás náš turnaj? Chcete se se svým týmem zúčastnit?

Tak neváhejte a přihlaste se zde: Přihlášení do turnaje.

 

Ubytování: Pro týmy jsou připraveny i nabídky ubytování - více zde : Bude doplněno

 

Jsme schopni vytvořit balíček na míru. Ozvěte se nám a určite se domluvíme. Těšíme se v květnu 2023 v Petřkovicích.