Pořadí

Účast

Klub

Body

Skóre

První místo

Druhé místo

Třetí místo

1)-8x

BANÍK OSTRAVA (o rok ml.)

83 zápasů / 149 bodů

222:143

 

 1

 

2)-6x

FC VSETÍN

69 zápasů / 131 bodů

155:97

 

 

 1

3)-5x

SPARTA BRNO (o rok ml.)

58 zápasů / 123 bodů

167:57

1

 

 1

4)-8x

ODRA PETŘKOVICE

83 zápasů / 111 bodů

165:150

 

 

 

5)-6x

MFK VÍTKOVICE (o rok ml.)

65 zápasů / 109 bodů

171:135

 

1

6) -5x

FRÝDEK MÍSTEK (o rok ml.)

57 zápasů / 101 bodů

115:80

 

 

 

7)-8x

FC HLUČÍN (o rok ml.)

84 zápasů / 101 bodů

106:143

 

 

8)-4x

SIGMA OLOMOUC

46 zápasů / 89 bodů

120:51

 

 

 

9)-5x

SFC OPAVA (o rok ml.)

53 zápasů / 89 bodů

99:64

 

 

 

10)- 5x

FK TĚRLICKO

59 zápasů / 87 bodů

109:91

 

 

11)-6x

SK KRAVAŘE

59 zápasů / 84 bodů

95:86

 

 

 1

12)-5x

SK PROSTĚJOV (o rok ml.)

58 zápasů / 82 bodů

100:93

 

 

 

13)-4x

VALAŠSKÝ ROŽNOV

37 zápasů / 77 bodů

105:41

 

3

 

14)-5x

BANÍK B (o rok ml.)

53 zápasů / 72 bodů

105:98

 

 

 

15)-3x

JUNOŠPORT STARÁ LUBOVŇA(SK)

35 zápasů / 67 bodů

87:47

 

 

1

16)-5x

STARÁ BĚLÁ

58 zápasů / 62 bodů

79:108

 

 

 

17)-4x

ŠSK BÍLOVEC (o rok ml.)

46 zápasů / 61 bodů

78:76

 

 

1

18)-5x

SLAVIE ORLOVÁ

48 zápasů / 59 bodů

58:77

 

 

 

19)-4x

SK HRANICE (o rok ml.)

42 zápasů / 58 bodů

81:70

 

 

 

20)-4x

1.BFK FRÝDLANT

59 zápasů / 54 bodů

75:170

 

 

 

21)-3x

VIKTORIA PLZEŇ (o rok ml.)

34 zápasů / 53 bodů

75:52

 

 

 

22)-3x

MFK RUŽOMBEROK(SK-o rok ml.)

33zápasů / 53 bodů

79:29

1

 

 

23)-2x

SPARTA ZABRZE(PL-o rok ml.)

33 zápasů / 52 bodů

58:27

1

 

 

24)-6x

ŠENOV

59 zápasů / 52 bodů

59:106

 

 

 

25)-2x

IVANČICE

25 zápasů / 50 bodů

47:39

26)-3x

OSTRAVA JIH

38 zápasů / 49 bodů

60:75

 

 

 

27)-2x

APMT Polsko (Akademia Pilkarska Mam Talent) (PL)

23 zápasů / 48 bodů

58:31

 

 

 

28)-2x

MŠK ŽILINA (o rok ml.)

12zápasů / 42 bodů

64:25

 

 

 

29)-3x

JISKRA RYMÁŘOV

34 zápasů / 42 bodů

51:47

 

 

 

30)-2x

SPIŠ TEAM(SK-o rok ml)

33 zápasů / 41 bodů

50:20

 

 

 

31)-2x

SLAVIE KROMĚŘÍŽ (o rok m)

22 zápasů / 41 bodů

50:35

 

 

 

32)-4x

FOTBAL TŘINEC (o rok ml.)

41 zápasů / 41 bodů

52:55

 

 

 

33)-4x

BŘIDLIČNÁ

50 zápasů / 41 bodů

56:151

 

 

 

34)-3x

1.SC ZNOJMO

36 zápasů / 40 bodů

55:72

 

 

 

35)-2x

GÓRNIK ZABRZE(PL-o rok ml.)

23 zápasů / 40 bodů

51:59

 

 

 

36)-4x

MFK HAVÍŘOV

11 zápasů / 40 bodů

48:55

 

 

 

37)-2x

PÚCHOV(SK –o rok ml.)

33 zápasů / 39 bodů

54:30

 

 

1

38)-4x

SLAVIE OPAVA

30 zápasů / 38 bodů

34:19

 

 

 

39)-2x

HRADEC KRÁLOVÉ(o rok ml.)

23 zápasů / 37 bodů

57:25

 

 

 

40)-3x

MFK KARVINÁ (o rok ml.)

33 zápasů / 37 bodů

23:23

 

 

 

41)-2x

SLAVONÍN

24 zápasů / 36 bodů

44:46

42)-2x

VIKTORIE PŘEROV

23 zápasů / 35 bodů

48:35

 

 

 

43)-3x

KRNOV

37 zápasů / 35 bodů

46:99

 

 

 

44)-1x

SLOVAN BRATISLAVA(SK-o rok ml.)

12 zápasů / 34 bodů

30:8

1

 

 

45)-4x

ODRA PETŘKOVICE „B“

60 zápasů / 33 bodů

55:205

 

 

 

46)-1x

STURM GRAZ

12 zápasů / 32 bodů

48:10

1

47)1x

FK LETOHRAD

12 zápasů / 32 bodů

35:4

    1

48)-2x

ČSFA MALACKY (SK- o rok ml.)

23 zápasů / 32 bodů

34:25

 

 

 

49)-2x

TJ VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ

23 zápasů / 32 bodů

35:27

 

 

 

50)-2x

SIGMA OLOMOUC „B“

23 zápasů / 32 bodů

59:37

 

 

 

51)-3x

JUVENTUS ŽILINA (o rok ml.)

32 zápasů / 32 bodů

47:89

 

 

 

52)-1x

ACADEMY PRAHA

12 zápasů / 30 bodů

35:15

53)-2x

KYSUCKÉ N.MESTO

23 zápasů / 30 bodů

35:22

 

1

 

54)1x

KARPATY LVOV (UK)

12 zápasů / 29 bodů

40:5

55)1x

FC SLOVAN LIBEREC

13 zápasů / 29 bodů

57:24

56)-1x

STURM GRAZ ,,B´´

12 zápasů / 29 bodů

38:14

57)-5x

TJ LUDGEŘOVICE

48 zápasů / 29 bodů

45:113

 

 

 

58)1x

FAMT PREŠOV

12 zápasů / 28 bodů

33:14

59)1x

FK AGRIA CHOCEŇ

12 zápasů / 28 bodů

38:10

60)-2x

DUSLO ŠALA (SK)

23 zápasů / 28 bodů

27:30

 

 

 

61)-1x

ZBROJOVKA BRNO (o rok ml.)

11 zápasů / 27 bodů

38:7

 

 

 

62)-1x

DOLNÝ KUBÍN (SK)

12 zápasů / 27 bodů

42:18

 

1

63)-2x

FK BYSTŘICE NAD HOSTÝNEM

22 zápasů / 27 bodů

29:34

 

 

 

64)-1x

FC BOHEMIANS 1905

12 zápasů / 26 bodů

32:21

65)-1x

ORBITA BUKOWNO (PL)

12 zápasů / 26 bodů

31:13

66)-1x

SPARTA PRAHA(o rok ml.)

12 zápasů / 26 bodů

31:15

 

1

 

67)-1x

RNK ZMAJ MAKARSKÁ (CH.)

12 zápasů / 25 bodů

35:13

68)-1x

DOSTA BYSTR

11 zápasů / 24 bodů

31:15

 

 

 

69)-1x

1.FC SLOVÁCKO

11 zápasů / 24 bodů

25:19

 

 

 

70)1x

FC MORAVSKÝ KRUMLOV

12 zápasů / 24 bodů

20:11

71)-2x

SLAVOJ BRUNTÁL

23 zápasů / 24 bodů

32:33

 

 

 

72)-2x

GKS KATOWICE(PL)

23 zápasů / 24 bodů

32:34

 

 

 

73)-3x

FOTBAL PORUBA

38 zápasů / 24 body

34:133

 

 

 

74)1x

FK KOZLOVICE

12 zápasů / 23 bodů

17:10

1

75)-1x

FK MINSK (BĚ)

12 zápasů / 23 bodů

34:14

76)1x

BIELSKO BIALA (PL)

12 zápasů / 23 bodů

43:23

77)-2x

XAVEROV(o rok ml.)

23 zápasů / 23 bodů

30:34

 

 

 

78)-1x

JASTRZEBIE

11 zápasů / 22 bodů

22:15

 

 

 

79)-2x

FC VŘESINA

18 zápasů / 22 bodů

25:25

 1

 

 

80)-2x

FC BANÍK OSTRAVA U9 (o dva roky mladší)

26 zápasů / 22 bodů

39:69

81)-1x

VIKTORIA ŽIŽKOV (o rok mladší)

11 zápasů / 21 bodů

30:20

 

 

 

82)-1x

SOKOL RYBÍ

11 zápasů / 21 bodů

28:20

 

 

 

83)-2x

MFK OSTRAVA

23 zápasů / 21 bodů

27:39

 

 

 

84)-2x

TJ KUNICE

23 zápasů / 21 bodů

25:44

 

 

 

85)-2x

MFK VÍTKOVICE B (o rok ml.)

22 zápasů / 20 bodů

21:70

 

 

 

86)-1x

VIKTORIA ŽIŽKOV „B“(o rok mladší)

11 zápasů / 19 bodů

20:21

 

 

 

87)1x

WISLA KRAKOW (PL)

12 zápasů / 19 bodů

11:18

88)1x

MFK VYŠKOV

12 zápasů / 19 bodů

26:30

89)-1x

FC SLOVAN HAVLÍČKŮV BROD

12 zápasů / 18 bodů

30:10

 

 

 

90)-1x

POVÁŽSKÁ BYSTRICE (SK-o rok ml.)

7 zápasů / 18 bodů

28:7

1

 

 

91)-1x

ČADCA (SK)

7 zápasů / 18 bodů

20:12

 

 

 1

92)1x

AS TRENČÍN (SK)

12 zápasů / 18 bodů

32:27

93)-2x

ČESKÝ TĚŠÍN

14 zápasů / 18 bodů

35:23

 

 

 

94)-1x

ŠUMPERK

12 zápasů / 18 bodů

25:22

 

 

 

95)-1x

MOTORLET PRAHA

11 zápasů / 17 bodů

30:15

 

 

 

96)-1x

SARAJEVO ´

12 zápasů / 17 bodů

22:33

97)1x

FC FASTAV ZLÍN

12 zápasů / 17 bodů

23:17

98)-1x

VYSOČINA JIHLAVA

12 zápasů / 17 bodů

26:19

99)-1x

MLADÁ BOLESLAV(o rok ml.)

12 zápasů / 17 bodů

20:13

 

 

 

100)-1x

SPARTAK PŘÍBRAM(o rok ml.)

12 zápasů / 17 bodů

20:15

 

 

 

101)-1x

FC VELKÉ KARLOVICE+KAROLINKA

12 zápasů / 17 bodů

20:16

 

 

 

102)-1x

TJ MALÉ HOŠTICE

12 zápasů / 17 bodů

27:25

103)-2x

FC HLUČÍN „B“

24 zápasů / 17 body

21:55

 

 

 

104)-1x

ROVENSKO POD TROSKAMI

12zápasů / 16 bodů

24:15

 

 

 

105)-1x

DUKLA PRAHA(o rok ml.)

12 zápasů / 16 bodů

20:14

 

 

 

106)-1x

UNIE HLUBINA

23 zápasů / 16 bodů

25:43

 

 

 

107)-2x

HORNÍ SUCHÁ

23 zápasů / 16 bodů

24:51

 

 

 

108)-2x

BANÍK DÍVKY

18 zápasů / 16 bodů

27:35

 

 

 

109)1x

FC KOPŘIVNICE

15 zápasů / 16 bodů

13:30

110)-1x

FK JABLONEC

11 zápasů / 15 bodů

17:18

 

 

 

111)1x

TJ TATRAN KOHOUTOVICE

12 zápasů / 15 bodů

18:20

112)-2x

NOVÝ JIČÍN

23 zápasů / 15 bodů

18:62

 

 

 

113)1x

ZAŠOVÁ ,,A´´

12 zápasů / 14 bodů

19:25

114)-2x

SUCHDOL

25 zápasů / 14 bodů

25:81

115)1x

FC VSETÍN U10

12 zápasů / 13 bodů

31:22

116)-1x

KOSTELEC

11 zápasů / 13 bodů

17:17

 

 

 

117)-1x

ADMIRA PRAHA

11 zápasů / 13 bodů

20:20

 

 

 

118)-1x

HFK OLOMOUC

12 zápasů / 13 bodů

24:24

119)-2x

FC ODRA PETŘKOVICE (o rok mladší)

25 zápasů / 13 body

21:107

1120)1x

FK JUNIOR ŠACA (SK)

12 zápasů / 12 bodů

12:20

121)-1x

DOMINO BRATISLAVA(SK)

12 zápasů / 12 bodů

18:36

 

 

 

122)-1x

SARAJEVO ,,B´´

12 zápasů / 11 bodů

15:38

123)1x

A.JUVENTUS ŽILINA – BYTČA (SK)

13 zápasů / 11 bodů

16:36

124)1x

JISKRA STARÉ MĚSTO

14 zápasů / 11 bodů

21:38

125)-1x

SOKOL MARKVARTOVICE

11 zápasů / 10 bodů

12:19

 

 

 

126)-1x

HUKVALDY

11 zápasů / 10 bodů

13:20

 

 

 

127)1x

ZAŠOVÁ ,,B´´

12 zápasů / 9 bodů

12:33

128)1x

TJ ŘEPIŠTĚ

16 zápasů / 7 bodů

14:70

129)-2x

S.PUSTKOVEC

22 zápasů / 9 bodů

17:75

 

 

 

130)-1x

SK HULÍN

7 zápasů / 6 bodů

7:15

 

 

 

131)-1x

TJ SMILOVICE

7 zápasů / 6 bodů

8:20

 

 

 

132)-2x

FC SLAVIA MICHÁLKOVICE

18 zápasů / 6 bodů

15:49

 

 

 

133)-1x

TJ LHOTA

7 zápasů / 4 body

5:17

 

 

 

134)-1x

FK BOHUMÍN

11 zápasů / 4 body

9:27

 

 

 

135)-1x

SK LHOTKA

11 zápasů / 4 body

15:43

 

 

 

136)-1x

SOKOL HOŠŤÁLKOVICE

7 zápasů / 3 body

5:22

 

 

 

137)-1x

BIOCEL VRATIMOV

11 zápasů / 3 body

4:43

 

 

 

138)-1x

FK SK POLANKA

12 zápasů / 3 body

7:47

139)-1x

SK ŠENOV“B“

11 zápasů / 1 bod

8:73

 

 

 

140)-1x

LUKAVICE

11 zápasů / 1 bod

9:48