Pořadí

Účast

Klub 

Body

Skóre

První místo

Druhé místo

Třetí místo

1)-10x

FC BANÍK OSTRAVA (o rok ml.)

103 zápasů / 190 bodů

290:176

 

 2

 

2)-7x

FC VSETÍN

81 zápasů / 152 bodů

181:113

 

 

 1

3) -7x

MFK FRÝDEK MÍSTEK (o rok ml.)

77 zápasů / 132 bodů

176:120

 

 

 

4)-10x

FC ODRA PETŘKOVICE

104 zápasů / 131 bodů

192:214

 

 

 

5)-5x

SPARTA BRNO (o rok ml.)

58 zápasů / 123 bodů

167:57

1

 

 1

6)-9x

FC HLUČÍN (o rok ml.)

96 zápasů / 117 bodů

125:161

 

 

9)-7x

SFC OPAVA (o rok ml.)

74 zápasů / 116 bodů

160:131

 

 

 

7)-7x

MFK VÍTKOVICE (o rok ml.)

78 zápasů / 114 bodů

181:168

 

1

8)-5x

SIGMA OLOMOUC

58 zápasů / 109 bodů

152:75

 

 

 

10)-7x

FK TĚRLICKO

78 zápasů / 106 bodů

136:143

 

 

11)-6x

BANÍK B (o rok ml.)

66 zápasů / 94 bodů

138:116

 

 

 

12)-4x

JUNOŠPORT STARÁ LUBOVŇA(SK)

47 zápasů / 91 bodů

120:68

 

 

1

13)-6x

SK KRAVAŘE

59 zápasů / 84 bodů

95:86

 

 

 1

14)-5x

SK PROSTĚJOV (o rok ml.)

58 zápasů / 82 bodů

100:93

 

 

 

15)-4x

VIKTORIA PLZEŇ (o rok ml.)

46 zápasů / 78 bodů

106:63

 

 

 

16)-4x

VALAŠSKÝ ROŽNOV

37 zápasů / 77 bodů

105:41

 

3

 

17)-5x

MFK KARVINÁ (o rok ml.)

54 zápasů / 75 bodů

90:50

 1

 

 

18)-6x

STARÁ BĚLÁ

70 zápasů / 72 bodů

96:140

 

 

 

19)-5x

1.BFK FRÝDLANT

67 zápasů / 70 bodů

87:189

 

 

 1

20)-3x

IVANČICE

37 zápasů / 68 bodů

67:71

21)-4x

1.SC ZNOJMO

48 zápasů / 68 bodů

88:84

 

 

 

22)-4x

OSTRAVA JIH

50 zápasů / 68 bodů

82:99

 

 

 

23)-5x

KRNOV

58 zápasů / 66 bodů

72:147

 

 

 

24)2x

KARPATY LVOV (UK)

24 zápasů / 62 bodů

85:14

25)-4x

ŠSK BÍLOVEC (o rok ml.)

46 zápasů / 61 bodů

78:76

 

 

1

26)-3x

GÓRNIK ZABRZE(PL-o rok ml.)

35 zápasů / 60 bodů

70:77

 

 

 

27)-5x

SLAVIE ORLOVÁ

48 zápasů / 59 bodů

58:77

 

 

 

28)-4x

SK HRANICE (o rok ml.)

42 zápasů / 58 bodů

81:70

 

 

 

29)-3x

ORBITA BUKOWNO (PL)

32 zápasů / 57 bodů

82:41

30)-5x

FOTBAL TŘINEC (o rok ml.)

53 zápasů / 54 bodů

73:83

 

 

 

31)-5x

BŘIDLIČNÁ

63 zápasů / 54 bodů

72:208

32)-3x

MFK RUŽOMBEROK(SK-o rok ml.)

33zápasů / 53 bodů

79:29

1

 

 

33)2x

FK LETOHRAD

25 zápasů / 52 bodů

56:25

   

1

34)-2x

SPARTA ZABRZE(PL-o rok ml.)

33 zápasů / 52 bodů

58:27

1

 

 

35)-6x

ŠENOV

59 zápasů / 52 bodů

59:106

 

 

 

36)-2x

APMT Polsko (Akademia Pilkarska Mam Talent) (PL)

23 zápasů / 48 bodů

58:31

 

 

 

37)-3x

KYSUCKÉ N.MESTO

35 zápasů / 47 bodů

73:53

 

1

 

38)2x

FC MORAVSKÝ KRUMLOV

24 zápasů / 45 bodů

38:27

39)-2x

MŠK ŽILINA (o rok ml.)

24 zápasů / 42 bodů

64:25

 

 

 

40)-3x

JISKRA RYMÁŘOV

34 zápasů / 42 bodů

51:47

 

 

 

41)-4x

JUVENTUS ŽILINA (o rok ml.)

44 zápasů / 42 bodů

64:108

 

 

 

42)-2x

SPIŠ TEAM(SK-o rok ml)

33 zápasů / 41 bodů

50:20

 

 

 

43)-2x

SLAVIE KROMĚŘÍŽ (o rok m)

22 zápasů / 41 bodů

50:35

 

 

 

44)2x

WISLA KRAKOW (PL)

24 zápasů / 40 bodů

34:32

45)-3x

FC VŘESINA

31 zápasů / 40 bodů

44:50

 1

 

 

46)-4x

MFK HAVÍŘOV

50 zápasů / 40 bodů

48:55

 

 

 

47)-2x

PÚCHOV(SK –o rok ml.)

33 zápasů / 39 bodů

54:30

 

 

1

48)-3x

SLAVOJ BRUNTÁL

35 zápasů / 39 bodů

50:50

 

 

 

49)-4x

SLAVIE OPAVA

50 zápasů / 38 bodů

34:19

 

 

 

50)-2x

HRADEC KRÁLOVÉ (o rok ml.)

23 zápasů / 37 bodů

57:25

 

 

 

51)2x

MFK VYŠKOV

24 zápasů / 36 bodů

41:54

52)-2x

SLAVONÍN

24 zápasů / 36 bodů

44:46

53)-4x

FOTBAL PORUBA

51 zápasů / 36 body

54:168

 

 

 

54)- 1x

ZAGLEBIA DABROWSKIE

12 zápasů / 35 body

69:12

1

55)-2x

VIKTORIE PŘEROV

23 zápasů / 35 bodů

48:35

 

 

 

56)-1x

SLOVAN BRATISLAVA(SK-o rok ml.)

12 zápasů / 34 bodů

30:8

1

 

 

57)- 1x

HLINSKO

12 zápasů / 33 body

35:7

1

58)3x

FC KOPŘIVNICE

36 zápasů / 33 bodů

37:86

59)-4x

ODRA PETŘKOVICE „B“

60 zápasů / 33 bodů

55:205

 

 

 

60)- 1x

SPARTAK ROHOV

12 zápasů / 32 body

48:9

       1

61)-1x

STURM GRAZ

12 zápasů / 32 bodů

48:10

1

62)-2x

ČSFA MALACKY (SK- o rok ml.)

23 zápasů / 32 bodů

34:25

 

 

 

63)-2x

TJ VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ

23 zápasů / 32 bodů

35:27

 

 

 

64)-2x

SIGMA OLOMOUC „B“

23 zápasů / 32 bodů

59:37

 

 

 

65)- 1x

DYNAMO KYJEV

12 zápasů / 30 body

56:9

66)-1x

ACADEMY PRAHA

12 zápasů / 30 bodů

35:15

 

67)2x

JISKRA STARÉ MĚSTO

26 zápasů / 30 bodů

48:59

68)1x

FC SLOVAN LIBEREC

13 zápasů / 29 bodů

57:24

69)-1x

STURM GRAZ ,,B´´

12 zápasů / 29 bodů

38:14

70)-5x

TJ LUDGEŘOVICE

48 zápasů / 29 bodů

45:113

 

 

 

71)1x

FAMT PREŠOV

12 zápasů / 28 bodů

33:14

72)1x

FK AGRIA CHOCEŇ

12 zápasů / 28 bodů

38:10

73)-2x

DUSLO ŠALA (SK)

23 zápasů / 28 bodů

27:30

 

 

 

74)-1x

ZBROJOVKA BRNO (o rok ml.)

11 zápasů / 27 bodů

38:7

 

 

 

75)-1x

DOLNÝ KUBÍN (SK)

12 zápasů / 27 bodů

42:18

 

1

76)-2x

FK BYSTŘICE NAD HOSTÝNEM

22 zápasů / 27 bodů

29:34

 

 

 

77)-1x

FC BOHEMIANS 1905

12 zápasů / 26 bodů

32:21

78)-1x

SPARTA PRAHA(o rok ml.)

12 zápasů / 26 bodů

31:15

 

1

 

79)-1x

RNK ZMAJ MAKARSKÁ (CH.)

12 zápasů / 25 bodů

35:13

80)2x

A.JUVENTUS ŽILINA – BYTČA (SK)

25 zápasů / 25 bodů

30:60

81)-3x

FC BANÍK OSTRAVA U9 (o dva roky mladší)

34 zápasů / 25 bodů

54:103

82)-1x

DOSTA BYSTR

11 zápasů / 24 bodů

31:15

 

 

 

83)-1x

1.FC SLOVÁCKO

11 zápasů / 24 bodů

25:19

 

 

 

84)-2x

GKS KATOWICE(PL)

23 zápasů / 24 bodů

32:34

 

 

 

85)- 1x

FC BANÍK OSTRAVA P.

12 zápasů / 23 bodů

32:18

86)1x

FK KOZLOVICE

12 zápasů / 23 bodů

17:10

1

87)-1x

FK MINSK (BĚ)

12 zápasů / 23 bodů

34:14

88)1x

BIELSKO BIALA (PL)

12 zápasů / 23 bodů

43:23

89)-2x

XAVEROV(o rok ml.)

23 zápasů / 23 bodů

30:34

 

 

 

90)-1x

JASTRZEBIE

11 zápasů / 22 bodů

22:15

 

 

 

91)- 1x

SPARTAK HRDLOŘEZY

12 zápasů / 22 body

18:21

92)-1x

VIKTORIA ŽIŽKOV (o rok mladší)

11 zápasů / 21 bodů

30:20

 

 

 

93)-1x

SOKOL RYBÍ

11 zápasů / 21 bodů

28:20

 

 

 

94)-2x

MFK OSTRAVA

23 zápasů / 21 bodů

27:39

 

 

 

95)-2x

TJ KUNICE

23 zápasů / 21 bodů

25:44

 

 

 

96)- 1x

ZAGLEBIE SOSNOWIEC

12 zápasů / 20 body

25:19

97)-2x

MFK VÍTKOVICE B (o rok ml.)

22 zápasů / 20 bodů

21:70

 

 

 

98)-1x

VIKTORIA ŽIŽKOV „B“(o rok mladší)

11 zápasů / 19 bodů

20:21

 

 

 

99)-1x

FC SLOVAN HAVLÍČKŮV BROD

12 zápasů / 18 bodů

30:10

 

 

 

100)-1x

POVÁŽSKÁ BYSTRICE (SK-o rok ml.)

7 zápasů / 18 bodů

28:7

1

 

 

101)-1x

ČADCA (SK)

7 zápasů / 18 bodů

20:12

 

 

 1

102)1x

AS TRENČÍN (SK)

12 zápasů / 18 bodů

32:27

103)-2x

ČESKÝ TĚŠÍN

14 zápasů / 18 bodů

35:23

 

 

 

104)-1x

ŠUMPERK

12 zápasů / 18 bodů

25:22

 

 

 

105)-1x

MOTORLET PRAHA

11 zápasů / 17 bodů

30:15

 

 

 

106)-1x

SARAJEVO ´

12 zápasů / 17 bodů

22:33

107)1x

FC FASTAV ZLÍN

12 zápasů / 17 bodů

23:17

108)-1x

VYSOČINA JIHLAVA

12 zápasů / 17 bodů

26:19

109)-1x

MLADÁ BOLESLAV(o rok ml.)

12 zápasů / 17 bodů

20:13

 

 

 

110)-1x

SPARTAK PŘÍBRAM(o rok ml.)

12 zápasů / 17 bodů

20:15

 

 

 

111)-1x

FC VELKÉ KARLOVICE+KAROLINKA

12 zápasů / 17 bodů

20:16

 

 

 

112)-1x

TJ MALÉ HOŠTICE

12 zápasů / 17 bodů

27:25

113)-2x

FC HLUČÍN „B“

24 zápasů / 17 body

21:55

 

 

 

114)-1x

ROVENSKO POD TROSKAMI

12zápasů / 16 bodů

24:15

 

 

 

115)-1x

DUKLA PRAHA(o rok ml.)

12 zápasů / 16 bodů

20:14

 

 

 

116)-1x

UNIE HLUBINA

23 zápasů / 16 bodů

25:43

 

 

 

117)-2x

HORNÍ SUCHÁ

23 zápasů / 16 bodů

24:51

 

 

 

118)-2x

BANÍK DÍVKY

18 zápasů / 16 bodů

27:35

 

 

 

119)-1x

FK JABLONEC

11 zápasů / 15 bodů

17:18

 

 

 

120)- 1x

FOTBAL FULNEK

12 zápasů / 15 bodů

22:20

121)1x

TJ TATRAN KOHOUTOVICE

12 zápasů / 15 bodů

18:20

122)-2x

NOVÝ JIČÍN

23 zápasů / 15 bodů

18:62

 

 

 

123)1x

ZAŠOVÁ ,,A´´

12 zápasů / 14 bodů

19:25

124)-2x

SUCHDOL

25 zápasů / 14 bodů

25:81

125)1x

FC VSETÍN U10

12 zápasů / 13 bodů

31:22

126)-1x

KOSTELEC

11 zápasů / 13 bodů

17:17

 

 

 

127)-1x

ADMIRA PRAHA

11 zápasů / 13 bodů

20:20

 

 

 

128)-1x

HFK OLOMOUC

12 zápasů / 13 bodů

24:24

129)- 1x

FRENŠTÁT POD RADHOŠTĚM

13 zápasů / 13 bodů

16:35

130)-3x

FC ODRA PETŘKOVICE (o rok mladší)

38 zápasů / 13 body

24:181

131)- 1x

ÚSTÍ

13 zápasů / 12 bodů

20:32

1320)1x

FK JUNIOR ŠACA (SK)

12 zápasů / 12 bodů

12:20

133)-1x

DOMINO BRATISLAVA(SK)

12 zápasů / 12 bodů

18:36

 

 

 

134)-1x

SARAJEVO ,,B´´

12 zápasů / 11 bodů

15:38

135)-1x

SOKOL MARKVARTOVICE

11 zápasů / 10 bodů

12:19

 

 

 

136)-1x

HUKVALDY

11 zápasů / 10 bodů

13:20

 

 

 

137)-2x

FK BOHUMÍN

19 zápasů / 9 bodů

20:54

 

 

 

138)1x

ZAŠOVÁ ,,B´´

12 zápasů / 9 bodů

12:33

139)- 1x

OSTRAVA JIH B

13 zápasů / 7 bodů

12:36

140)- 1x

KYLEŠOVICE

13 zápasů / 7 bodů

13:49

141)1x

TJ ŘEPIŠTĚ

16 zápasů / 7 bodů

14:70

142)-2x

S.PUSTKOVEC

22 zápasů / 9 bodů

17:75

 

 

 

143)-1x

SK HULÍN

7 zápasů / 6 bodů

7:15

 

 

 

144)-1x

TJ SMILOVICE

7 zápasů / 6 bodů

8:20

 

 

 

145)-2x

FC SLAVIA MICHÁLKOVICE

18 zápasů / 6 bodů

15:49

 

 

 

146)-1x

TJ LHOTA

7 zápasů / 4 body

5:17

 

 

 

147)-1x

SK LHOTKA

11 zápasů / 4 body

15:43

 

 

 

148)-1x

SOKOL HOŠŤÁLKOVICE

7 zápasů / 3 body

5:22

 

 

 

149)-1x

BIOCEL VRATIMOV

11 zápasů / 3 body

4:43

 

 

 

150)-1x

FK SK POLANKA

12 zápasů / 3 body

7:47

151)-1x

SK ŠENOV“B“

11 zápasů / 1 bod

8:73

 

 

 

152)-1x

LUKAVICE

11 zápasů / 1 bod

9:48