Propozice V. ročníku turnaje O pohár starosty

hraje svá utkání od 8:00-12:30 hod. sraz v 7:00
13:00 slavnostní nástup všech týmů
skupina: E, F, G, H
hraje svá utkání od 13:45-18:15 hod. sraz ve 12:00
Hrací systém: Hraje 56 mužstev, které budou rozděleny na dopolední a odpolední část. Dopoledne bude hrát 28 týmů ze skupin A,B,C, D a odpoledne ten stejný počet týmů ve skupinách E, F, G, H. Z každé skupiny postoupí první tři týmy do finálové skupiny. Čtvrtý, pátý, šestý a sedmý celek bude hrát ve skupině o 25-56.místo.
Hrací doba: 1x12 minut bez střídání stran, play off 1x20 minut (při nerozhodném stavu se kopou pokutové kopy na každé straně tři)
Počet hráčů: Hraje se 5+1, střídání hokejovým způsobem, maximálně 15 hráčů
Branky: 2 x 5 metrů
Rozhodčí: Zajistí pořadatel
Pravidla: Hraje se podle pravidel FAČR. Upřesnění pravidel : malá domů se nesmí chytat do ruky,brankář při rozehrání nesmí vykopávat z ruky,když utkání play off skončí nerozhodně kopou se penalty (na každé straně tři)
O pořadí rozhoduje: Body, vzájemné utkání, skóre, větší počet vstřelených branek, penalty
Ceny: Každý hráč obdrží medaile, každý tým pohár, diplom, dále tři nejlepší střelci, hráči a nejlepší brankář obdrží pohár s diplomem,dále první tři mužstva dostanou volný vstup do Hornického muzea pro 30 osob (vstupenka jen pro zajímavost stojí na osobu cca 150,-) a také obdrží koš sladkostí a k tomu všemu první tři týmy turnaje obdrží zbrusu nové sady dresů od firmy Jartazi. Vítěz turnaje obdrží krom poháru za vítězství také putovní pohár a trička. Vstupenky do Hornického muzea a dort.
Startovné: 2500,- Kč (rozhodčí, ceny, pitný režim litr sodovky, oběd - to vše dostane každý hráč po oba dny + trenéři steak a nápoj)