Propozice VI. ročníku turnaje O pohár starosty

Termín turnaje:
Sobota a Neděle (7.5.2016 a 8.5.2016)
Místo konání: Ostrava-Petřkovice
Začátek turnaje:
skupina: A, B, C
hraje svá utkání od 8:00-12:30 hod. sraz v 7:00
13:30 slavnostní nástup všech týmů
skupina: D, E, F
hraje svá utkání od 14:00-18:30 hod. sraz ve 12:30
Hrací systém: Hraje 48 mužstev, které budou rozděleny na dopolední a odpolední část. Dopoledne bude hrát 24 týmů ze skupin A,B,C a odpoledne ten stejný počet týmů ve skupinách D, E, F. Z každé skupiny postoupí první čtyři týmy do finálové skupiny. Zbylé celky budou hrát ve skupině o 25-48.místo.
Hrací doba: 1x12 minut bez střídání stran, play off 1x15 minut (při nerozhodném stavu se kopou pokutové kopy na každé straně tři)
Počet hráčů: Hraje se 5+1, střídání hokejovým způsobem, maximálně 15 hráčů
Branky: 2 x 5 metrů
Rozhodčí: Zajistí pořadatel
Pravidla: Hraje se podle pravidel FAČR. Upřesnění pravidel : malá domů se nesmí chytat do ruky,brankář při rozehrání nesmí vykopávat z ruky,když utkání play off skončí nerozhodně kopou se penalty (na každé straně tři)
O pořadí rozhoduje: Body, vzájemné utkání, skóre, větší počet vstřelených branek, penalty
Ceny: Každý hráč obdrží medaile, každý tým pohár, diplom, dále tři nejlepší střelci, hráči a nejlepší brankář obdrží pohár s diplomem,dále první tři mužstva dostanou volný vstup do Hornického muzea pro 30 osob (vstupenka jen pro zajímavost stojí na osobu cca 150,-) a také obdrží koš sladkostí a k tomu všemu první tři týmy turnaje obdrží zbrusu nové sady dresů od firmy Jartazi. Vítěz turnaje obdrží krom poháru za vítězství také putovní pohár a trička. Vstupenky do Hornického muzea a dort.
Startovné: 3000,- Kč (rozhodčí, ceny, pitný režim litr sodovky, oběd - to vše dostane každý hráč po oba dny + trenéři steak a nápoj)

Máme zájem startovat na turnaji