Přehled přihlášených týmů pro rok 2018

Stále jsou volná místa pro Váš klub, neváhejte a rychle si rezervujte účast.

Pro úhradu turnaje použijte převod částky 4.000,- na účet: 182949398/0300, jako variabilní symbol použijte číslo, pod kterým jste přihlášeni. Po provedení platby, prosíme, informujte manažera klubu FC Odra pana Kašického na mailu kasickyd@seznam.cz Následně Vám bude platba potvrzena mailem. Celky, které mají startovné uhrazeno, jsou označeny tučnou kurzívou.

Chceme se přihlásit do turnaje

  

1) FC ODRA Petřkovice                                

2) TJ Řepiště                                             

3) FK Letohrad                             

4) FC Baník Ostrava bílý            

5) Sturm Graz   /Rakousko/                         

6) Minsk    /Bělorusko/                                 

7) MFK Vítkovice                       

8) Wisla Krakow    /Polsko/                        

9) FK Junior Šaca   /Slovensko/                  

10)  FK Kozlovice                                 

 11)Karpaty Lvov    /Ukrajina/                                            

 12) FC Baník Ostrava modrý                       

 13) 1.SK Prostějov                         

 14) FC Kopřivnice                           

 15) MFK Vyškov                             

 16) ŠŠK Bílovec                           

 17) FC Fastav ZLÍN                       

 18) FK Těrlicko                                

 19) SK Hranice                               

 20) FK BATE Borisov    /Bělorusko/                   

 21) TJ Břidličná                            

 22) JISKRA Staré Město                 

  23) FC Juventus Žilina    /Slovensko/               

 24) FC Vsetín U11                             

 25) FC Vsetín U10                             

 26) FC Slovan Liberec                       

 27) FK Slavonín                                    

 28) FC Moravský Krumlov                                    

 29) FC Hlučín                                              

 30) MFK Stará Lubovňa    /Slovensko/                        

 31) FC Ostrava - Jih                                      

 32) FC Sparta Brno                                    

 33) Orbita Bukowno  /Polsko/                                   

 34) FK Krnov                                            

 35) APMT Polsko (Akademia Pilkarska Mam Talent) /Polsko/     

 36) 1.SC Znojmo                                                    

 37) FK Stará Bělá                                                        

 38) TJ Lokomotiva Suchdol nad Odrou                          

 39) 1. BFK Frýdlant nad Ostravicí                                   

 40) FC Ivančice                                                                

 41) TJ Tatran Kohoutovice                                                                                   

 42) SK Zašová                                                               

 43) SK Zašová U10                                                         

 44) FK Agria Choceň                                                         

 45) AS Trenčín                                                                     

 46) Akadémia Juventus Žilina - Bytča     /Slovensko/                                                         

 47) 1. FC Poruba                                                                     

 48) FAMT Prešov                /Slovensko/                                 

 49) MFK Karviná